Такі відділення працюватимуть там, де немає світла. Наразі перше встановлено у смт Рогань на Харківщині.

Філія працює щодня з 11:00 до 15:00 та розташовується за адресою: Рогань, вулиця Першого травня, 1, повідомляє офіційний сайт Нової Пошти.

Мешканці смт Рогань та прилеглих селищ тепер отримуватимуть звичні послуги – приймання та видачу посилок вагою до 10 кг. Розрахуватися за доставляння можна через мобільний додаток або автосписанням. Готівка наразі не приймається.

Мобільне відділення може працювати як від мережі 220В, так і від генератора, тому його зручно використовувати на територіях, де немає електроенергії. Біля відділення встановлено модуль Starlink і мешканці можуть користуватись інтернетом безплатно, щоб зв’язатися з рідними чи замовити товари з інтернет-магазинів та аптек.

Планується виробити та запустити в роботу ще 20 таких мобільних відділень, щоб надавати свої послуги там, де немає світла та змоги швидко відкрити стаціонарне відділення.

Наразі поштовий оператор вже відновив роботу у 50 звільнених населених пунктах у Донецькій області, на Херсонщині та Харківщині.

Зазначимо, що Нова пошта спільно з ДСНС розробляє роботів-саперів. Надзвичайники підготували основні вимоги для роботів, а поштарі відповідають за технічний напрям та пошук і залучення партнерів.