Харківські рятувальники отримали чотири автоцистерни Mercedes. Їх використовуватимуть надзвичайники у Київському, Холодногірському, Основ’янському та Шевченківському районах міста.

Гессенська земля Німеччини та місцева пожежна школа передали Харкову таку потрібну техніку. Про це на офіційній сторінці у Facebook розповіло Головне управління ДСНС України у Харківській області.

«Ця техніка негайно стане на бойове чергування до 4-ї, 6-ї, 9-ї та 17-ї Державних пожежно-рятувальних частин заради порятунку життя і збереження майна харків’ян, допоможе подолати наслідки ворожої агресії кремля.

Дякуємо міністру Гессенського Міністерства внутрішніх справ і спорту Петеру Бойту, директору Гессенської державної пожежної школи Каселя Ервіну Бауману, волонтерці Вікторії Фон Розен та всім небайдужим до проблем матеріально-технічного забезпечення, розуміння та підтримку харківських рятувальників». — йдеться у повідомленні.

Додамо, що місто потерпає від російських обстрілів, житлові будинки, заклади освіти та культури є цілями окупантів. Наразі у Харкові зруйновано близько 110 шкіл.