Уряд спрямував додаткові 220 мільйонів гривень на потреби українського війська.
Про це повідомила прем’єр-міністерка Юлія Свириденко.
За її словами, це кошти, які залишилися невикористаними у видатках бюджету на фінансування НКРЕКП (Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг).
Так, кошти спрямують на:
- 100 млн грн — на підготовку кадрів Національної гвардії;
- 70 млн грн — Міністерству оборони на розвиток, закупівлю, модернізацію та ремонт озброєння;
- 50 млн грн — на діяльність Головного управління розвідки.
Нагадаємо, бюджетний комітет Верховної Ради рекомендував ухвалити законопроєкт про зміни до державного бюджету на 2026 рік у другому читанні та в цілому. Документ передбачає збільшення видатків на сектор безпеки та оборони на 1,56 трлн грн.
Читайте також
- На Харківщині антидроновими сітками закрито лише 8% необхідних доріг
- Зеленський підписав закон, що дозволяє громадам легально фінансувати армію

Якщо ти знайшов помилку, виділи потрібний фрагмент та натисни Shift + Enter.
Останні новини
Читай
Реєстрація
Або
Ще не зареєстровані? Перейти до входу!
Відновити пароль
Перейти до входу!
Дякуємо!
Тобі зараз має прийти повідомлення на пошту, з підтвердженням реєстрації!
P.S. Обережно, інколи лист може потрапити у спам
Дякуємо!
Тобі зараз має прийти повідомлення на пошту з посиланням для зміни паролю!
P.S. Обережно, інколи лист може потрапити у спам



