Уряд спрямував додаткові 220 мільйонів гривень на потреби українського війська.

Про це повідомила прем’єр-міністерка Юлія Свириденко.

За її словами, це кошти, які залишилися невикористаними у видатках бюджету на фінансування НКРЕКП (Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг).

Так, кошти спрямують на:

  • 100 млн грн — на підготовку кадрів Національної гвардії;
  • 70 млн грн — Міністерству оборони на розвиток, закупівлю, модернізацію та ремонт озброєння;
  • 50 млн грн — на діяльність Головного управління розвідки.

Нагадаємо, бюджетний комітет Верховної Ради рекомендував ухвалити законопроєкт про зміни до державного бюджету на 2026 рік у другому читанні та в цілому. Документ передбачає збільшення видатків на сектор безпеки та оборони на 1,56 трлн грн.

Читайте також