Російські військові на Куп’янському напрямку наступають з використанням тактики «м’ясних штурмів». Під час таких атак наступає від 50 до сотні солдатів.

Про це повідомив начальник пресслужби штурмової бригади «Сталевий кордон» Іван Шевцов в етері Радіо Свобода.

«У напрямку Іванівки, Синьківки та з Макіївського напрямку ворог активізував свої дії. І зараз він проводить так звані “м’ясні” штурми. Тобто, не жалкуючи особовий склад, не жалкуючи техніки, ворог іде на штурм: це від 50 до ста людей, які намагаються прорвати оборону, але їм це не вдається. Крім того, вони застосовують техніку, яка також палає», — зазначив полковник Шевцов.

Метою армії РФ є захоплення лівого берега річки Оскіл.

Ситуація навколо Куп’янська на Харківщині / Мапа: storymaps.arcgis.com

«До річки Оскіл вони хочуть дійти зараз, поки є сприятливі погодні умови. Поки техніка може пройти. До лівого берега річки Оскіл. І саме Куп’янськ і Куп’янськ-Вузловий для них є важливими напрямками через те, що там є залізничний вузол», — повідомив військовий.

«Сталевий кордон» не втратив жодної позиції, каже Шевцов. Наразі українські військові протистоять російським загонам «Шторм-Z» та «Шторм», 1-їй та 25-їй армії Російської Федерації, підрозділи бойового армійського резерву «Барс». «Вагнерівці» бійцям бригади поки що не траплялися.

Читайте також

  • Генштаб ЗСУ повідомляв, що на Куп’янському напрямку сили оборони України відбили 3 атаки російських військових біля Синьківки та 5 атак неподалік Іванівки Харківської області.
  • Російські мілблогери стверджували, що під Синьківкою, Іванівкою для широкомасштабних наступальних дій були задіяні «потужні бронетанкові групи», пишуть в ISW. Інший мілблогер стверджував, що російські війська захопили кілька українських позицій поблизу Синьківки.