Найскладніша ситуація наразі на Бахмутському напрямку. 

На Куп’янському та Лиманському напрямках українські війська мають певний тактичний успіх. Про це повідомив головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський.

За його словами, найскладніша ситуація наразі на Бахмутському напрямку східніше Часового Яру та Кліщіївки; на Авдіївському – в районах Бердичів, Орлівки, Водяного, Первомайського; на Новопавлівському – в районі Новомихайлівки. На Лиманському напрямку росіяни ведуть локальні наступальні дії в районах Білогорівки та Веселого. Однак успіху не мають.

За словами голови ХОВА, Олега Синєгубова, на Куп’янському напрямку ситуація наразі стабільна.

«Ворог проводить наразі ротацію своїх підрозділів для поновлення штурмових дій. Тому що підрозділи, які виконували завдання, фактично знищені нашими воїнами», — сказав Синєгубов.

Начальник пресслужби «Сталевого кордону» (підрозділу, який що діє на Куп’янському напрямку) Іван Шевцов заявив, що російські війська продовжують зосереджуватися на наступальних операціях на Лиманському напрямку і знизили темпи своїх наступальних операцій на Куп’янському напрямку протягом останніх тижнів.

Шевцов заявив, що російські війська наразі проводять поповнення та ротацію невстановлених деградованих підрозділів, які брали участь у наступальних операціях на Куп’янському напрямку перед президентськими виборами в Росії 17 березня.

Речник додав, що російські війська мають на меті вийти до адміністративних кордонів Луганської області на Лиманському напрямку та східного берега річки Оскіл на Куп’янському напрямку.

Читайте також

Російська ІПСО або реальна загроза: чи буде наступ на Харків найближчим часом. Уже багато місяців ширяться чутки про те, що росіяни готують новий наступ на Харків та Куп’янськ, які підігріваються окремими народними депутатами й міжнародними ЗМІ. Однак чи є реальна загроза повторного вторгнення російських військ на Харківщині та яка ситуація з оборонними укріпленнями — розбиралася Ґвара Медіа.