За добу на Куп’янському напрямку Сили оборони відбили 14 атак в районах населених пунктів Петропавлівка, Іванівка, Кислівка, Котлярівка, Берестове та Копанки Харківської області, Стельмахівка Луганської області.

Про це йдеться в ранковому зведенні Генштабу ЗСУ.

На Лиманському напрямку відбито 14 російських атак в районах Новоєгорівки, Греківки, Невського та Серебрянського лісництва на Луганщині та Тернів Донецької області.

На Слобожанському напрямку російські військові зберігають військову присутність у прикордонних районах, проводять диверсійну діяльність з метою недопущення перекидання українських військ на інші напрямки.

За добу авіаційних ударів зазнали населені пункти Золочів, Глибоке, Велика Данилівка, Слобожанське, Купʼянськ Харківської області та Харків.

Під артилерійським вогнем опинилися понад 120 населених пунктів Чернігівської, Сумської, Харківської, Луганської, Донецької, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської та Миколаївської областей.

Армія РФ планово накопичує війська на півночі Харківської області, однак темпи нарощування живої сили та техніки не змінюються впродовж 10 місяців, сказав начальник ХОВА Олег Синєгубов. За його словами, «говорити про відкриття фронту на півночі Харківської області ще зарано». Він також зазначив, що російські військові відновили штурмові дії на Куп’янському та Лиманському напрямках, проте українські захисники стримують їхні спроби просунутися вперед.

Читайте також

  • Російські війська завдали ударів КАБами по Золочеву та Харкову: є загиблі