На Куп’янському напрямку російська армія безрезультатно вела штурмові дії біля Синьківки, Іванівки Харківської області та Надії Луганської області. Про це йдеться у вечірньому зведенні Генштабу ЗСУ 31 жовтня.

На Слобожанському напрямку росіяни зберігають присутність у прикордонних районах, продовжують обстріли населених пунктів з території РФ та мінують територію поруч з державним кордоном України. Артилерійських та мінометних обстрілів зазнали Уди, Ветеринарне, Гатище Харківської області.

Армія РФ завдала авіаційних ударів в районах Піщаного, Новосергіївки та Чернещини Харківської області. З артилерії та мінометів обстріляно 15 населених пунктів регіону, серед них Кам’янка, Дворічна, Синьківка, Степова Новоселівка та Берестове.

Оперативна ситуація на сході та півдні України залишається складною. Протягом доби відбулось 59 бойових зіткнень.

Читайте ще

Поліціянти евакуювали з Куп’янського району 21 людину. 30 жовтня поліцейські групи «Білі янголи» спільно з волонтерами та місцевою владою вивезли з Куп’янського району 21 людину, у тому числі 12 дітей.

Правоохоронці показали наслідки російських обстрілів Харківщини — фото. У ніч з 30 на 31 жовтня Росії обстріляла Вовчанськ Чугуївського району та Борову Ізюмського району, там пошкоджено будівлі. Слідчі відкрили кримінальні провадження у зв’язку з порушення законів та звичаїв війни.