На сьогодні в регіоні запустили 35 котелень.

У Височанській, Чугуївській, Мереф’янській, Слобожанській та Барвінківській громадах розпочався опалювальний сезон. Про це повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації.

«На сьогодні в регіоні запустили 35 котелень – це 6,5% від загальної кількості запланованих до роботи цього опалювального сезону», – ідеться в повідомленні.

Уже опалюється 13 закладів охорони здоров’я (7,9%), підключено 80 житлових будинків з централізованим теплопостачанням (1,1%).

Нагадаємо, 17 жовтня у Богодухівській, Валківській, Лозівській та Близнюківській громадах Харківської області оголосили про початок опалювального сезону. Спочатку тепло почали давати в лікарні. Відтак уже опалюється 9 медустанов.

Читайте також

  • «Нас знову чекає битва за електроенергію», — зазначив очільник Головного управління розвідки Кирило Буданов. Він додав, що сил і засобів в окупантів достатньо, оскільки останнім часом вони завдали ракетні удари обмежено.
  • Харківська область готується до можливих викликів під час осінньо-зимового періоду та відновлює пошкоджене житло для жителів деокупованих територій. Про це сесії Харківської облради повідомив начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.