Внаслідок впливу активного циклону на півдні України та вторгнення арктичного повітря, у південній частині Харківської області очікуються складні погодні умови, повідомляють у регіональному центрі з гідрометеорології.

Прогнозують значний мокрий сніг з переходом у сніг. Хуртовини, снігові замети, а на дорогах ожеледиця. Вітер північно-східний, 15-20 м/с. Приріст снігового покриву 10-20 см.

На решті території Харківщини:

  • 6 січня по місту та області зберігатиметься ожеледь.
  • Вдень 7 січня сніг та хуртовина.
  • 8-9 січня без істотних опадів. На дорогах ожеледиця, вітер північно-східний 15-20 м/с.

В області очікується значне зниження температури повітря протягом дня 7 січня до -10 -15° морозу 8-9 січня подальше зниження температури повітря вночі до -14 -19° морозу, вдень до -8 -13°.

«Складні погодні умови можуть призвести до ускладнення роботи комунальних служб та енергетичних підприємств, порушення та припинення руху транспорту на дорогах, погіршення умов життєзабезпечення населення», – додають у регіональному центрі з гідрометеорології.

Читайте також

Війська РФ битимуть по критичній інфраструктурі під час холодів — голова ХОВА Олег Синєгубов. Відповідно до даних української розвідки очікується посилення ракетних ударів росіян по Харкову та області, зокрема по критичній та енергетичній інфраструктурі.