Таке рішення прийняли на сесії міськради також перед цим пройшло громадське обговорення та консультація з трудовими колективами закладів.

У Зміївській громаді перейменували три заклади загальної середньої освіти. Таке рішення ухвалили на сесії Зміївської міської ради. Про це повідомили у пресслужбі управління.

Відтепер «Зміївський ліцей № 1 імені двічі Героя Радянського Союзу З.К.Слюсаренка» матиме назву «Зміївський ліцей №1»; «Зміївський ліцей № 2 імені льотчика-космонавта Ігоря Петровича Волка» – «Зміївський ліцей № 2»; «Соколівський ліцей імені Героя Радянського Союзу Отакара Яроша» –  «Соколівський ліцей імені Отакара Яроша».

Перед винесенням питань на сесію, вони пройшли громадське обговорення. Також при прийнятті рішення була врахована думка трудових колективів цих навчальних закладів.

Нагадаємо, нещодавно у Змієві зі стели на в’їзді у місто прибрали радянську символіку із зірками й колосами та замінили її на Державний герб України. 

Читайте ще

Близько 400 топонімів у Харкові підлягають перейменуванню — Терехов. У місті планують перейменувати декілька сотень назв проспектів, вулиць та провулків — в рамках дерусифікації, деяким повернуть історичні назви.