Пошкодження мереж в населеному пункті було понад 80%.

Фахівці «Харківобленерго» відновили електропостачання у селі Першотравневе Ізюмського району, яке знаходиться за 6 км від лінії фронту. Про це повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

«Село залишалося знеструмленим з вересня 2022 року. Рівень пошкодження мереж в цьому населеному пункті сягав 80%. Проведення ремонтних робіт ускладнювалося високою військовою небезпекою – лінія фронту проходить за шість кілометрів від населеного пункту», – зазначив Олег Синєгубов.

Енергетиками спільно з місцевими мешканцями вдалося відновити близько 16 кілометрів ліній різної напруги та заживили 106 точок обліку, що складає майже половину від загальної кількості. Усі роботи енергетики виконували у присутності саперів.

З початку деокупації громад розмінування потребувало 12 тисяч кілометрів ліній електропередач, на даний час фактично розміновано 17 % від їх загальної кількості. ЛЕП та інші об’єкти критичної інфраструктури підпадають під першу чергу розмінування. Про це повідомив директор Департаменту цивільного захисту ХОВА Іван Сокол.

Читати також:

  • Фахівці Харківобленерго завершили ремонт електромереж у Веселому Харківського району. Тепер 549 мешканців мають світло в оселях.
  • Енергетики поступово повертають світло в будинки жителів села Руська Лозова Дергачівської громади. Наразі вони заживили вже понад 650 домоволодінь – це близько 20%