У деокупованих районах регіону зараз функціонує понад 20 пасажирських автобусних маршрутів, розповідає начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

На території Харківської області до повномасштабного вторгнення рф в Україну функціонувало 285 приміських та міжміських автобусних маршрутів. Наразі працює – 138. Зокрема, на деокупованих територіях на сьогодні вдалося відновити 23 маршрути.

Також начальник ХОВА зазначив, що через особливості воєнного стану, близькість до кордонів з рф і невпинний процес розмінування на території області відновлення автобусних маршрутів відбувається поступово, з урахуванням ремонту автомобільних доріг і мостів.

«Станом на сьогодні працівники Служби автомобільних доріг Харківської області розчистили від наслідків бойових дій 558 кілометрів дорожнього полотна. В результаті ворожих обстрілів в регіоні пошкоджено 30 мостів, працівники САД забезпечили 16 тимчасових переправ», — розповів Олег Синєгубов.

Через особливості воєнного стану, близькість до кордонів з рф і невпинний процес розмінування на території області відновлення автобусних маршрутів відбувається поступово, з урахуванням ремонту автомобільних доріг і мостів.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.