Протягом минулої доби російські війська активізували штурми на Харківщині. На Південно-Слобожанському та Куп’янському напрямках українські військові відбили 14 атак.

Про це повідомили у ранковому зведенні Генерального штабу Збройних сил України.

На Південно-Слобожанському напрямку українські військові відбили 11 атак. Російські підрозділи намагалися просунутися поблизу Стариці, а також у напрямку Козачої Лопані, Радьківки та Лимана.

На Куп’янському напрямку росіяни тричі атакували позиції Сил оборони в районах Колісниківки, Богуславки та Новоплатонівки. Усі спроби прориву були відбиті.

Нагадаємо, 26 травня 2026 року до України з російського полону повернулись 160 українських військових. Пʼятеро з них є жителями Харківської області. 

Читайте також

  • Україна повернула з російського полону ще 160 оборонців
  • Кількість українських військовополонених наразі менша за число вже звільнених