Суд задовольнив позов керівника Шевченківської окружної прокуратури до держпідприємства та ТОВ щодо розірвання договору про закупівлю послуг, повідомили в Харківській обласній прокуратурі.

На порталі публічних закупівель «Прозоро» виявили порушення законодавства при закупівлі послуг з середнього ремонту дороги «Богодухів — Валки — Нова Водолага» загальною вартістю 103 мільйони гривень. Ремонт відбувається в рамках державної програми «Велике будівництво», ініційованої Президентом України.

Як встановили правоохоронці, держпідприємство уклало договір з фірмою, яка знаходиться під санкціями РНБО. Наявність санкція призвела до порушення суттєвих умов договору, зокрема, неможливості його вчасного виконання та надання якісних послуг.

Також встановили, що постачання асфальтобетонної суміші для ремонту здійснюються підприємствами, які також підпадають під санкції РНБО.

Читайте також:

  • У Харкові за 7,5 мільйонів гривень виловлять безпритульних тварин. Упродовж 2023 року в Харкові планують відловити та зробити ветеринарну обробку для 1120 безпритульних собак, а також провести біостерилізацію та вакцинацію для 800 тварин.
  • Зруйновану ракетою будівлю Харківського університету готують до ремонту. Для проведення демонтажних робіт Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова уклав договір із ПАТ «Трест-Житлобуд-1». Вартість робіт складає 1,38 мільйона гривень.

Підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube та TikTok.