Жінка не з’являлася на робочому місці та не виконувала службових обов’язків.

У Харківській області начальник районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки мобілізував жінку-підприємицю, а начальник відділу комплектування та кадрового забезпечення цієї ж установи  оформив її на службу в районному військкоматі. Таким чином, жінка офіційно проходила службу у РТЦК, але фактично на місці не з’являлася та не виконувала своїх обов’язків, однак отримувала зарплату. Про це повідомили у Національній поліції України.

«Керівництво РТЦК підписувало офіційні документи про нарахування заробітної плати своїй колезі, яка фактично не зʼявлялася на робочому місці й не виконувала свої посадові обовʼязки. За рік та чотири з половиною місяці служби у військкоматі, жінці незаконно нараховували зарплатню із надбавками і преміями — загальна сума нарахувань склала близько 700 тис. грн», – ідеться в повідомленні.

На місці роботи фігурантів правоохоронці провели обшуки та виявили документацію, що підтверджує фіктивне прийняття на роботу жінки та її звільнення.

Чоловікам повідомлено про підозру щодо розтрати або заволодіння майна шляхом зловживання службовим становищем. Їм загрожує до трьох років позбавлення волі.

Читати також:

Збирав відбитки пальців у проукраїнських громадян: затримано мешканця Куп’янська.