Поштову марку випустять у День пам’яті загиблих захисників України.

Укрпошта 29 серпня випустить благодійну поштову марку «Вічна памʼять!» до Дня пам’яті загиблих захисників України. Кошти, виручені з продажів, підуть на підтримку сімей військовослужбовців, які загинули, захищаючи Україну. Про це повідомили у пресслужбі компанії.

«29 серпня ми вшановуємо пам’ять військовослужбовців та учасників добровольчих формувань, котрі віддали життя за Батьківщину. Ця дата є нагадуванням про одну з найкривавіших подій російсько-української війни на сході країни — Іловайську трагедію. «Зелений коридор», що пролягав через соняшникові поля, став останнім у житті наших захисників. Надалі саме ця квітка стала символом Дня пам’яті загиблих героїв», – ідеться в повідомленні.

Ескізом до нової поштової марки стала картина заслуженого художника України Олега Шупляка «Журба» (2016 р.). На ній козак-бандурист схиляє голову над могилами побратимів, а над ним журавлі летять у вирій. 

Тираж поштової марки — 500 000 екземплярів. Коштує вона 12 гривень. До поштової марки випущено конверт «Перший день».

Відсьогодні в поштовому маркеті відкривається передзамовлення на марковий аркуш. Кожен може придбати не більш як 10 аркушів одночасно. Відправлення поштових марок розпочнеться після 29 серпня — дати введення випуску в обіг.

Читати також: