Компанія розширює підтримку України до кінця 2023 року і надасть технологічну допомогу загалом на 100 мільйонів доларів.

Про це повідомив Віцепрезидент компанії Бред Сміт під час зустрічі з Михайлом Федоровим, передає Телеграм-канал Мінцифри.

Завдяки технічній допомозі державні установи, критична інфраструктура та інші сектори в Україні продовжать безоплатно використовувати цифрову інфраструктуру та працювати в хмарі Microsoft. Також компанія допоможе з кураторством та реалізацією цифрових секторів України, таких як кібер, судочинство, митниця, медицина та освіта.

«Ми вважаємо Microsoft справжніми друзями, які готові підтримати нас не просто на словах. З початку повномасштабної війни компанія надала технології, які зіграли вирішальну роль у захисті стійкості та безпеки даних українців. Microsoft вже надала безоплатні хмарні сервіси до кінця 2022 року і продовжила термін до 2023 року. Також оголосила про нову технологічну допомогу, яка дасть змогу оцифрувати якомога більше державних відомств, зокрема підтримати реформу Державної служби статистики. Тож можу сказати, що Microsoft  вже стали частиною революційних змін в Україні», — зазначив Федоров.

З початку повномасштабної війни Microsoft надав понад 400 мільйонів доларів на підтримку України. Компанія стала однією з перших, яка ще на початку березня призупинила всі нові продажі продуктів і послуг у росії. Дякуємо команді техгіганта за підтримку та співпрацю на єдиному цифровому фронті.

Інший ІТ-гігант Google передав українським вчителям близько 30 000 ноутбуків.