Освітній хаб Google Знання запущений в партнерстві з Мінцифрою полегшить українцям пошуки необхідних ресурсів для навчання, незалежно від того, чи це для школи, роботи чи життя.

Його запустили 2 листопада, щоб усі охочі могли отримувати нові навички та розвивати кар’єру, а Україна – рухатись до цифровізації навчання, попри важкі часи. Україна стала першою країною у світі, де було представлено локальну версію цього освітнього хабу. 

Детальніше про розділи: 

«Знання для школи» – ресурси призначені для освітян, учнів та їхніх батьків, а саме:

«Знання для роботи» – ресурси, які можуть знадобитися для тих, хто прагне набути практичні навички, знайти нову роботу та розвинути свій бізнес у цей складний час. Тут можна знайти: 

  • Нові цифрові можливості з Google – сайт, з навчальними ресурсами від Google для швидкого розвитку та стійкого відновлення економіки.
  • Digital Workshop – платформа, на якій можна удосконалити навички роботи в Інтернеті, для розвитку бізнесу, кар’єрного зростання чи просто для впевненості у власних силах.
  • Професійні сертифікати –різні навчальні онлайн-програми, після проходження яких, можна отримати сертифікат про здобуття навичок у професіях, що мають попит.
  • Розвивайте кар’єру з Google Cloud – програма отримання практичних навичок у роботи з хмарними технологіями.
  • Google для малого та середнього бізнесу – ресурси й поради, які можуть стати в пригоді для українського бізнесу у цей скрутний час.
  • Market Finder – безкоштовний сервіс, який допомагає компаніям виходити на нові ринки, шукати нових клієнтів та партнерів, збільшувати експортні продажі онлайн тощо. 

«Знання для життя» – всі ресурси Google, створені, щоб відкривати світ, розвиватися, та заохочувати допитливість:

Пошук, YouTube, Google Перекладач, Планета Земля, Google Об’єктив, Google Книги, Google Академія, Центр безпеки.