207 підприємців отримають мікрогранти на започаткування та розвиток бізнесу на загальну суму 48,4 млн грн. Про це розповіла перший віцепрем’єр — міністр економіки Юлія Свириденко за підсумками восьмої хвилі програми «Власна справа».

Таким чином планується створити майже 5 тисяч нових робочих місць в Україні.

«Мікрогранти на старт та розвиток бізнесу є найбільш популярною програмою проекту “єРобота”. Незважаючи на те, що програма вже діє чотири місяці, інтерес до неї серед малого бізнесу не зменшується. Кожні два тижні ми стабільно маємо понад дві сотні нових проєкт, які потенційно мають створити близько півтисячі нових робочих місць. За результатами восьми хвиль цієї програми визначено 1,9 тисячі переможців, які створять під час реалізації своїх проєкт 4500 нових робочих місць», – зазначила Юлія Свириденко. 

Серед 207 переможців восьмої хвилі програми «Власна справа»:

  • 51 особа планує започаткувати чи розвивати проєкт у сфері гуртової та роздрібної торгівлі,
  • 51 – у переробній промисловості,
  • 29 – у сфері тимчасового розміщування та організації.

Внаслідок реалізації бізнес-планів отримувачів грантів буде створено 474 робочих місця.

Хвилі прийняття заявок / Мінекономіки

Найбільша кількість переможців восьмої хвилі з Львівської (35 осіб) та Рівненської (21 особа) областей, а також міста Києва (28 осіб).

Нагадаємо, проєкт єРобота включає 6 грантових програм, спрямованих на стимулювання підприємницької діяльності. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства, підтримки ІТ-стартапів та старту в ІТ-сфері.