З огляду на постійний ризик ракетних обстрілів, лише 23% українських освітніх закладів готові до початку офлайн-навчання.

Про це розповів голова ДСНС України Сергій Крук під час селекторної наради, яка відбулась за головування Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля з керівниками ОДА та ОВА.

«Станом на сьогодні лише 11% закладів освіти мають власні захисні споруди цивільного захисту. Отже, основну частину учасників освітнього процесу планується захищати у найпростіших укриттях, – зауважив Голова ДСНС, додавши,  що з огляду на реалії,  до початку офлайн-навчання сьогодні готові лише  23% освітніх закладів країни».

Якщо на Черкащині 78% шкіл мають захисні споруди та укриття і готові прийняті школярів, то у Харкові новий навчальний рік може розпочатися лише в режимі онлайн. У місті зруйновано близько 110 шкіл.

МОН рекомендує за можливості запровадити змішану форму навчання в школах. Рішення щодо форми навчання прийматимуть спільно з батьками. Для тих, хто обере онлайн-навчання, будуть організовані окремі спеціалізовані класи.