Більшість респондентів взагалі не користуються штучним інтелектом.
За результатами опитування, проведеного Центром Разумкова на замовлення ZN.UA, Лише 5,6% респондентів використовують чат-боти з ШІ у навчанні, а 8,6% — у роботі. Соціологи опитали понад 2000 респондентів віком від 18 років із 22 областей та міста Києва.
На запитання: «Чи використовуєте Ви ChatGPT або інший чат-бот зі штучним інтелектом?»:
- 64% респондентів відповіли, що не використовують таких чат-ботів
- 8,7% узагалі не знайомі зі ШІ;
- 10,2% опитаних використовують їх із ознайомчою метою
- 12% — у приватних цілях
34% українців вважають, що ШІ потребує контролю та обмежень, 3% взагалі переконані, що технології потрібно заблокувати повністю. 32,4% вважають, що жодних обмежень ChatGPT та схожі програми не потребують.
Що таке ChatGPT
ChatGPT – це чатбот, розробка компанії штучного інтелекту OpenAI. Чатбот презентували на початку січня, і менш ніж за тиждень ним скористалися понад мільйон користувачів, повідомляли розробники.
Бот здатен генерувати тексти на задану тему та відповідати на питання користувачів. Але варто пам’ятати, що ChatGPT часто помиляється. Він не володіє сучасним контекстом, оскільки навчався на масивах інформації до 2021 року. Крім того, штучний інтелект “навчався” англійською, а тому трапляються випадки, коли на запит українською він відповісти не може. У такому разі користувачам краще використовувати для питань англійську мову і самостійно перекладати відповідь бота.
Як використовувати ChatGPT на смартфоні
Після завантаження додатка в App Store вам необхідно зареєструватися. Це може зайняти не більше 5 хвилин. Далі ви отримуєте доступ до чату зі штучним інтелектом. Ставити питання можна як за допомогою голосового додатка, так і у текстовому форматі. Чат-бот наразі може відповідати вам лише текстом.
Читати також:
- ChatGPT інтегрували з пошуковиком Bing.
- Застосунок ChatGPT з‘явився в українському App Store.
- У Мінцифрі розповіли, чи з’явиться в Дії штучний інтелект.