Анастасія Спасібо отримала півмільйона гривень на розширення власної справи в рамках проєкту «єРобота», повідомили в Мінреінтеграції. Вона відкрила клініку сімейної медицини в Харкові. На отримані кошти закупила медичну техніку, зокрема холодильник для зберігання вакцини, дефібрилятор та меблі.

До повномасштабної війни жінка мала власну клініку у Вовчанську, яка була пошкоджена внаслідок обстрілів з боку Російської Федерації. Торік у лютому родина виїхала на захід України. Згодом чоловік пішов захищати країну, а Анастасія повернулася до Харкова.

«Зараз мешканці Вовчанщини та багато харків’ян обернулися до клініки Анастасії за медичною допомогою. Після закінчення війни лікарка мріє відновити зруйновану клініку у Вовчанську та одночасно розвивати медичний заклад в Харкові», — йдеться у повідомленні.

єРобота — це урядовий проєкт, який надає гранти для започаткування та розвитку бізнесу. Він спрямований на активізацію підприємницької діяльності та стимулювання створення робочих місць.

Читайте також

З початку старту грантової програми «Власна справа» в межах урядового проєкту «єРобота» ухвалили 105 позитивних рішень для харківських підприємців на відкриття власного бізнесу.