Блекаути в України, спричинені російськими атаками на енергетичну інфраструктуру, значно підвищили попит на «екстремальні набори».

Маркетплейс АЛЛО проаналізував продажі за жовтень 2022 року та констатував, що крім генераторів, обігрівачів та зарядних станцій, українці купували ще й ліхтарі та рації. 

Екстремальний набір / allo.ua

Ліхтарі: зростання у чотири рази

Клієнти АЛЛО купують ліхтарі ще з весни, адже ліхтар має бути у тривожній валізці, та є в переліку речей, які допоможуть пережити катастрофу. Різні моделі ліхтарів завжди мали попит, проте у жовтні продажі збільшилися у 4 рази, якщо порівняти жовтень 2021 та 2022 років.

  • Середній чек на ліхтарі зріс на 19% у порівнянні з минулим періодом та становить 1242 гривень.

Рації: зростання втричі

Українці купують рації  на випадок перебоїв з мобільним зв’язком та на потребу бійців ЗСУ та ТрО. Минулого року рації не були товаром з високим рівнем попиту, їх купували представники вузького сегмента клієнтів. У жовтні 2022 обсяг продажів рацій зріс у три рази порівняно з жовтнем попереднього року.

  • Середній чек зріс на 44% та становить 1514 гривень.

Українці поки не скуповують термоси та термобілизну


Попри очікування експертів щодо зростання продажів термосів через відключення електроенергії та холодну пору року, зростання цієї категорії поки не відбувається.

  • Термоси, каримати та килимки – категорії товарів, що демонструють незначне зростання у 2022 році порівняно з 2021 роком.
  • Рівень продажів термобілизни залишається на рівні минулого року, а ось середній чек зріс на 25% та становить 1500 грн.

Підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube та TikTok.