Армія РФ хоче до настання холодів максимально просунутися в сторону Куп’янська, проте отримує жорстку відсіч від українських захисників.

На Куп’янському напрямку російські війська зосередили свої зусилля на просуванні в районах Синьківки та Іванівки Харківської області та Стельмахівки і Надії Луганської області. Однак «вперлися» в оборонні позиції та мінні загородження українських військ. Про це в ефірі телемарафону повідомив начальник пресслужби Східного угруповання військ Ілля Євлаш.

«Ворогу складно вести одразу такий масштабний наступ на різних ділянках фронту. Тому він вирішив зараз закцентуватися на Куп’янському напрямку, до настання холодів здобути собі вигідні позиції та максимально просунутися до Куп’янська. Проте так просто йому це не вдасться, оскільки протягом довгого часу ми обладнували там інженерні позиції, робили мінно-вибухові загородження, на які противник уже наражається і відчуває потужність наших укріпрайонів на цьому напрямку», – ідеться в повідомленні.

Також, за словами Іллі Євлаша, за минулу добу російські війська 687 разів обстрілювали позиції українських військ з артилерії, мінометів та авіації. Українськими захисниками за 16 жовтня було знищено 163 російських військових та 24 одиниці техніки – 5 танків, 6 бойових броньованих машин, 4 гармати та одна гаубиця.

Читати також:

  • Такої поразки, як на Харківщині, у росіян не було ніде ― Кирило Буданов.
  • Російські війська обмежено просунулися на Лимано-Куп’янському напрямку — ISW.