Громада Богодухівського району оголосила тендер на закупівлю трьох пікапів Peugeot Landtrek або еквіваленту за 4,2 мільйона гривень. Про це стало відомо з моніторингу порталу публічних закупівель Prozorro.

Місце постачання товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 62002, Україна, Харківська область, Богодухівський район, селище Краснокутськ, вулиця Охтирська, 1. Строк виконання робіт чи надання послуг до 31 березня 2024 року.

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій — 15 лютого 2024 року.

Тендерною документацією передбачено:

  • гарантію на транспортний засіб не менше 3 роки/100 000 км;
  • гарантійний термін починається з дати підписання сторонами видаткової накладної на Товар та акту прийняття-передання товару;
  • товар повинен бути новим, не бувшим у використанні, технічно справним, компоненти та матеріали – такі, що не були у вживанні.
  • машина не має бути під заставою або арештом;
  • пікап на момент постачання повинен бути укомплектований пакетом документів необхідним для його реєстрації в сервісному центрі МВС.
  • супутня документація повинна бути виконана українською мовою. У разі, якщо оригінал супутньої документації складений іншою мовою, він обов’язково має супроводжуватись автентичним перекладом українською мовою;
  • учасник має надати сертифікат типу транспортного засобу чи сертифікат відповідності транспортних засобів.

На офіційному сайті Peugeot в Україні станом на 01 лютого 2024 року вказана ціна на один такий пікап у комплектації Active вартістю 1 339 700 грн та 1 434 400 грн за Allure.

«Готуються запити від військових частин. На підставі цих запитів створюється програма, виділяються кошти. Ці запити є не дуже відкритою інформацією. Торік перед новим роком ми купували один Peugeot Landtrek і передавали військовій частині і є фотозвіт, на сайті можете знайти, коли ми передавали військовій частині цей автомобіль. Думаю, що буде також фотозвіт тих автомобілів, які куплять», – коментує відповідальна Краснокутської селищної ради за цей тендер Юлія Пахола.

Дійсно Краснокутська селищна рада закупила за 1,3 млн грн у грудні 2023 року один такий пікап Peugeot Landtrek.

Читайте ще

Міненерго анонсує відновлення роботи Сахалінського родовища біля Краснокутська на Харківщині найближчим часом. Газ перестали видобувати через рішення Шостого апеляційного адміністративного суду за заявою Держгеонадра до контрольованої державою ПрАТ «Укрнафтобуріння».

Люботин на Харківщині планує закупити дрони DJI Mavic для ЗСУ за майже 1,5 млн грн. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій — 8 лютого 2024 року.