2 вересня Шевченківський райсуд Києва призначив запобіжний захід для українського олігарха Ігоря Коломойського у вигляді тримання під вартою на 60 днів та встановив можливість внесення застави у понад 500 млн гривень, повідомляють видання Суспільне та Радіо Свобода.

Крім цього, підозрюваний має здати всі документи та не спілкуватися зі свідками. Під вартою Коломойський перебуватиме у Дніпрі. Рішення суду ухвалили після закритого засідання. Адвокати Коломойського просили провести засідання в закритому режимі, посилаючись на особисті дані, що містяться в справі.

Підозрюваний не вноситиме заставу, повідомили його адвокати. Захисники олігарха анонсували намір оскаржити рішення суду і наголосили на низці порушень, які, на їхню думку, відбулися під час судового процесу. Додатково, адвокати вказали на наявність захворювання у Коломойського, хоча деталей щодо цього захворювання не надали.

Читайте також

2 вересня Служба безпеки України та Бюро економічної безпеки повідомили олігарху та політику Ігорю Коломойському про підозру за двома статтями ККУ — шахрайство та відмивання майна, одержаного злочинним шляхом.

1 лютого 2023 року в помешканні олігарха СБУ проводила обшуки.