Російські військові обстріляли щонайменше 8 населених пунктів Харківщини.

Про це повідомив Генштаб ЗСУ в ранковому зведенні.

На Слобожанському напрямку армія РФ зберігає військову присутність. Російські військові здійснили мінометні та артилерійські обстріли по Вовчанську, Караїчному й Бударках Харківської області.

На Куп’янському напрямку ЗСУ тримає оборону. Протягом доби військові РФ вели безуспішні наступальні дії західніше Лиману Першого на Харківщині. Завдали авіаційних ударів у районах Кислівки та Котлярівки. Артилерійських і мінометних обстрілів противника зазнали Новомлинськ, Дворічна, Западне, Куп’янськ та Кислівка.

Кислівка та Котлярівка на карті deepstatemap.live

Російська армія продовжує зосереджувати основні зусилля на Куп’янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках — протягом минулої доби відбулось 36 бойових зіткнень.

Читайте також

  • Військові РФ продовжують атакувати з артилерії та мінометів міста та села Харківщини. За добу ворог обстріляв мінімум 9 населених пунктів регіону.

Аби творити медіа разом із читачами, ми розвиваємо Спільноту. Саме твій внесок допоможе нам купити бензин для поїздки у важкодоступні зони, ідентифікувати ще один підрозділ росіян, що атакували Харківщину, або ж зняти сюжет про мешканців міста. Долучайся!