Цього тижня, 5-9 грудня, в Харківській області прогнозують хмарність, сніг та ожеледиця, йдеться в регіональному гідрометцентрі.

  • За даними синоптиків, 5 грудня принесе хмарну погоду з проясненнями, без істотних опадів, але з ожеледицею на дорогах. Вітер зі швидкістю 5-10 м/с. Температура повітря вночі очікується від 3 до 8 градусів морозу, а вдень від 4 градусів морозу до 1 градусу тепла.
  • 6 грудня обіцяє хмарну погоду з проясненнями та відсутністю істотних опадів. Проте, ожеледиця на дорогах залишається актуальною. Вітер зі швидкістю 5-10 м/с, а температура повітря варіюватиметься від 3 до 8 градусів морозу вночі та від 4 градусів морозу до 1 градусу тепла вдень.
  • 7 грудня приносить хмарну погоду з проясненнями, і місцями очікується невеликий сніг як вночі, так і вдень. Опади супроводжуватимуться ожеледицею на дорогах. Вітер зі швидкістю 9-14 м/с. Температура повітря очікується від 2 до 7 градусів морозу вночі та від 4 градусів морозу до 1 градусу тепла вдень.
  • 8 грудня принесе хмарну погоду, а вночі очікується сніг. Вітер зі швидкістю 9-14 м/с, і на дорогах очікується ожеледиця. Температура повітря варіюватиметься від 3 до 8 градусів морозу вночі та від 0 до 5 градусів морозу вдень.
  • 9 грудня принесе хмарну погоду, сніг та можливість хуртовин. Ожеледиця на дорогах буде імовірною. Вітер залишається з поривами 15-20 м/с. Температура повітря вночі очікується від 3 до 8 градусів морозу, а вдень від 1 до 6 градусів морозу.

Мешканцям регіону рекомендують бути обережними на дорогах та готуватися до зимових умов. Слід стежити за оновленнями прогнозу та дотримуватися порад з безпеки в умовах погіршення погоди.

Читайте також

  • Погодні умови на Харківщині ще дозволяють проводити розмінування в повному об’ємі – ДСНС