Харківщина найбільше потерпає від обстрілів з боку Росії. Також тут активні російські диверсійно-розвідувальні групи, повідомив речник Держприкордонслужби Андрій Демченко в етері телемарафону.

«Ситуація досить непроста. Тільки з початку цього місяця нашими прикордонними нарядами зафіксовано більш як 1800 обстрілів, які здійснила Росія по території Чернігівщини, Харківщини, Сумщини. Найбільше припадає по Харківській області. Звісно, це спроби ворога використовувати диверсійно-розвідувальні групи», — сказав він.

Раніше начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов прокоментував заяву голови Генштабу Естонії про ймовірний наступ Росії на Харківщині.

За його словами, українська сторона цілодобово стежить за пересуванням російських військ на кордонах регіону — Бєлгородському, Вовчанському та Куп’янському напрямках.

«Ми маємо бути готовими 24/7 до можливої атаки Росії на будь-якому напрямку — північному, північно-східному чи східному, де вона вже реалізовує ці плани», — зазначив Синєгубов.

Читайте також

  • Чотири людини постраждали внаслідок російських обстрілів Харківської області