Заклад отримав коробку з книгами, марковану наліпкою: «Ця посилка вціліла після ракетного удару. 21.10.2023. Харків».

Харківська обласна бібліотека для дітей нещодавно перемогла у проєкті «Книжкові гранти» та одержала 119 сучасних книжок на суму 30 тисяч гривень. Посилка з книгами як раз була доставлена до термінала «Нової пошти», у який 21 жовтня влучила російська ракета. Днями співробітники бібліотеки все ж таки отримали посилку. Про це повідомили у Харківській обласній раді.

«Днями Харківська обласна бібліотека для дітей одержала щемливий вантаж від “Нової пошти”. Червоно-чорна наліпка на ньому свідчить: “Ця посилка вціліла після ракетного удару. 21.10.2023. Харків”. Нова партія книжок займе особливе місце у фонді бібліотеки», – ідеться в повідомленні.

Також у закладі заявили, що на знак пам’яті про загиблих у Коротичі та ціну, яку змушена платити Україна, ці книги будуть марковані такою самою наліпкою, яка стала черговим свідченням російської агресії.

Удар по терміналу «Нової пошти»

Близько 22:13 21 жовтня Російська Федерація завдала ударів по терміналу «Нової пошти» на Харківщині. За даними очільника Харківської ОВА Олега Синєгубова, унаслідок удару 6 людей загинули, 16 — госпіталізували з пораненням.

Усі загиблі та постраждалі — працівники підприємства, які перебували всередині терміналу «Нової пошти».

Начальник Слідчого управління ГУНП у Харківській області Сергій Болвінов зазначив: двоє із шести загиблих настільки сильно обгоріли, що доведеться робити аналізи ДНК, аби опізнати тіла.

У працівників не було шансу встигнути добігти до укриття, – сказали у пресслужбі «Нової пошти». Компанія оголосила 22 жовтня днем трауру.

Читайте також

  • Нова Пошта оприлюднила список загиблих внаслідок ракетних ударів по терміналу в Коротичі.
  • Удар по «Новій пошті»: 14 постраждалих залишаються у лікарні.