Дев’ять автомобільних вишок передали АТ «Харківобленерго». Це вже третя поставка спецтехніки. Найближчим часом очікують ще чотири автопідйомники.

Про це повідомила пресслужбу Міненерго.

Спецтехніку закуплено за кошти Фонду підтримки енергетики України, створеного за ініціативи міністра енергетики України Германа Галущенка та єврокомісара з питань енергетики Кадрі Сімсон.

«Енергетична інфраструктура Харкова та Харківської області — під ударами ворога. Але енергетики регіону максимально оперативно усувають пошкодження та відновлюють електропостачання. Вдячний партнерам за допомогу, яка дозволяє пришвидшувати ці роботи», — зазначив міністр енергетики України Герман Галущенко.

Отримана техніка вже працює в Харкові та області — автомобілі використовують для ремонтних робіт, обслуговування ліній електропередачі тощо.

У Міненерго зазначили, що працює Робоча група з питань гуманітарної допомоги, яка розподіляє обладнання та устаткування енергетичним компаніям.

Насамперед допомога спрямовується в регіони, що найбільше потерпають від російської агресії. Для Харківської області відібрано обладнання для закупівлі за кошти Фонду підтримки енергетики України на загальну суму в майже 70 мільйонів євро.

Читайте також

  • У ХОВА оприлюднили графіки відключень світла на Харківщині.