Київський окружний суд визнав винним 31-річного чоловіка в ухиленні від призову на військову службу під час мобілізації. Йому призначено покарання у виді позбавлення волі на строк 3 роки.

Про це повідомила Харківська обласна прокуратура.

Слідством було встановлено, що в липні 2023 року чоловік отримав повістку для прибуття до Київського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Харкова, пройшов військово-лікарську комісію, яка визнала його придатним до служби, та отримав повістку для відправлення до військової частини. Проте харків’янин не прибув до ТЦК та СП і надав письмову заяву про відмову від призову на військову службу у звʼязку із мобілізацією.

Відповідно до ч. 3 ст. 22 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», під час мобілізації громадяни зобов’язані з’явитися до військових частин або на збірні пункти територіального центру комплектування та соціальної підтримки в строки, зазначені в отриманих документах.

Під час судового розгляду чоловік визнав свою вину. Обвинувальний вирок виніс Київський районний суд м. Харкова. Наразі триває строк на апеляційне оскарження.

Читайте також

  • Міноборони розглядає можливість електронних запрошень у ТЦК — Умєров.