Російські телеграм-канали поширюють фейкову інформацію про захоплення Синьківки, що знаходиться за 5 км від Куп’янська.

Центр протидії дезінформації спростував інформацію про захоплення росіянами села Синьківка Куп’янського району. Така інформація почала поширюватися російськими телеграм-каналами 21 серпня. 

«Проросійські телеграм-канали поширюють неправдиву інформацію гауляйтера Харківської області Ганчева про начебто захоплення населеного пункту Синьківка, розташованого за п’ять кілометрів на північний схід від Куп’янська», – ідеться у повідомленні.

Також пропагандисти публікують кадри з нібито «визволеної» Синьківки, але насправді, розповідають у Центрі протидії дезінформації, це старі фото Воронового, що біля Сєвєродонецька. І хоча російські війська продовжують наступати на Куп’янському напрямку, повідомлення про взяття Синьківки не відповідають дійсності. 

На напрямку Вільшана-Синьківка ворог зупинений, всі його наступальні дії виявилися безуспішними. У Центрі протидії дезінформації наголошують, що мета такої дезінформації – спроба дезорієнтації ЗСУ та зниження морального духу жителів прифронтових і тимчасово окупованих населених пунктів Харківської області.

Читати також:

  • Усі бої минулого тижня на Куп’янському напрямку закінчилися поразкою Росії — Маляр.
  • Синєгубов розповів, як проходить евакуація з Куп’янського району.