Шостий загиблий — 30-річний житель Харкова, уродженець Кам’янки Дворічанської громади. Про це Суспільне Харків повідомив начальник слідчого управління поліції Харківщини Сергій Болвінов.

«Ми вивели ДНК-профіль загиблого і порівняли з його батьком, маємо збіг. Ми підтверджуємо, що особу, яку дістали з місця трагедії, ідентифікована. Батько та мати одразу його не упізнали через те, що тіло сильно обгоріло», — сказав Болвінов.

Експерти ідентифікували усіх загиблих внаслідок ракетного удару по терміналу «Нової Пошти».

Що відомо про обстріл термінала «Нової пошти»

Близько 22:13 21 жовтня Російська Федерація завдала ударів по терміналу «Нової пошти» на Харківщині. За даними очільника Харківської ОВА Олега Синєгубова, унаслідок удару 6 людей загинули, 16 — госпіталізували з пораненням.

Усі загиблі та постраждалі — працівники підприємства, які перебували всередині терміналу «Нової пошти».

Семеро поранених перебувають у тяжкому стані, ще сім людей — у стані середньої тяжкості. За словами Синєгубова, постраждалі віком від 19 до 42 років. Вони отримали осколкові поранення та вибухові травми.

Начальник Слідчого управління ГУНП у Харківській області Сергій Болвінов зазначив: двоє із шести загиблих настільки сильно обгоріли, що доведеться робити аналізи ДНК, аби опізнати тіла.

У працівників не було шансу встигнути добігти до укриття, – сказали у пресслужбі «Нової пошти». Компанія оголосила 22 жовтня днем трауру.

Читайте також

  • Кількість постраждалих унаслідок ракетної атаки по терміналу «Нової пошти» під Харковом збільшилась

Аби творити медіа разом із читачами, ми розвиваємо Спільноту. Саме твій внесок допоможе нам купити бензин для поїздки у важкодоступні зони, ідентифікувати ще один підрозділ росіян, що атакували Харківщину, або ж зняти сюжет про мешканців міста. Долучайся!

Історія була створена в рамках проєкту «Локальні історії громад. Трансформація та стійкість: Харків» за підтримки Європейського фонду за демократію. Зміст публікації не виражає думку EED і є рішенням виключно його авторів, редакції Gwara Media.