Комунальне підприємство «Харківспецбуд» уклало договір із ТОВ «Атлант Буд Схід» на придбання шиферу вартістю 1,087 мільйона гривень, пише ХАЦ із посиланням на «Прозоро».

Підприємство закупило 1928 штук восьмихвильового шиферу IFCEM розмірами 1,13х1,75 м. Вартість одного листа — 564 гривні. Як пише ХАЦ, комунальники не намагалися зекономити. Угоду підписали без використання системи електронних закупівель прямим договором.

Цікаво, що «Атлант Буд Схід» має будівельний магазин «Атлант», де шиферний лист коштує 529 гривень — дешевше ніж закупив «Харківспецбуд». При цьому в Епіцентрі шифер продається ще дешевше — 465 гривень за лист. На харківській «Стройбазе» цей шифер коштує 440 гривень за лист.

Тобто лише на цій закупівлі переплата може сягнути понад 100 тисяч гривень.

За даними сайту «Прозорро» з початку березня КП «Харківспецбуд» уклав угоду щодо придбання шиферу на суму 2,8 мільйона гривень. Директор підприємства Богдан Долина є обвинуваченим відразу у двох корупційних справах, при цьому досі залишається на посаді.

Також у листопаді 2022 року поліцейські затримали Долину за те, що той перебував за кермом у стані алкогольного сп’яніння, але в суді доказати звинувачення не змогли.

  • Нерухомість збанкрутілого Мегабанку незаконно переписали на приватну особу.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.