На «Платформі допомоги врятованим» зібрали інформацію про сервіси психологічної, соціальної, гуманітарної та правової допомоги.

Тут можна знайти як урядові програми, так і громадські та міжнародні ініціативи. Мета майданчика — створити платформу з можливостями підтримки постраждалих від різних видів насильства в умовах війни. Допомогу надаватимуть безоплатно й конфіденційно без прив’язки до місця перебування.

Разом з переліком сервісів, на платформі можна знайти матеріали про те, як допомогти собі та близьким, розпізнати негативні наслідки насильства, підтримати рідних в окупації тощо. Також на сайті є міжнародні посібники для фахівців, які працюють з людьми, які постраждали через війну. Всі інформаційні матеріали можна безплатно завантажити.

Платформа координується Офісом Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції за сприяння Урядової Уповноваженої з питань гендерної політики за підтримки UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.

У майбутньому платформу планують масштабувати, зокрема додаватимуть розділ із сервісами, які працюють у сфері розвитку й освіти дітей.

  • Prometheus запустив 4 безоплатні психологічні курси для ВПО.

Підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube та TikTok.