24 травня ЛітМузей поновив роботу свого приміщення в Харкові, про колектив це повідомив у соцмережах.

«Ми чекали цього моменту понад рік! Адже саме стільки в шапці нашого профілю було написано «вистоїмо й запрацюємо»», — йдеться в повідомленні.

Відсьогодні музей працюватиме із середи по неділю з 10:00 до 17:30.

Наразі діють дві виставки:

  • «Харків Залізобетон»

Експозиція показує культурне життя письменників, котрі жили в Харкові 100 років тому, та культурне життя зараз, коли місто під обстрілами. Автор метафори «Харків — Залізобетон» — Patrick Cassanelli.

  • «Майстерня Бондаря»

Валєр Бондар — художник та графік родом із Тернопільщини. З 1970-х років жив у Харкові. Працював зокрема в техніці малюнка на склі. Він представник харківського нонконформізму рубежу ХХ-ХХІ століть На основі різноманітних авангардних течій ХХ століття та класичного мистецтва розробив власну художню манеру, яка поєднує графічні та живописні засоби художньої виразності, колаж, та техніки українського народного мистецтва.

Директорка ЛітМузею Тетяна Пилипчук поділилася, що в планах відкрити вуличну виставку та підготувати ще кілька експозицій для відвідування в музеї.

  • 20 травня у садочку Харківського літературного музею відбувся мініфестиваль «Ніч музеїв» під гаслом «Музеї. Сталість і добробут».

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.