20 травня о 15:00 у садочку Харківського літературного музею відбудеться мініфестиваль «Ніч музеїв» під гаслом «Музеї. Сталість і добробут».

«Ніч музеїв» — міжнародна акція, яка дозволяє подивитися музейні експозиції вночі, зазвичай приурочена до Міжнародного дня музеїв. У цей день багато культурних закладів працює всю ніч.

В Україні теж є традиція щорічно створювати фестиваль «Ніч музеїв», одна з початком повномасштабного вторгнення це стало неможливим: комендантська година, вивезені експонати та ракетна небезпека.

Тому ЛітМузей влаштовує мініфестиваль, який проходитиме в другій половині дня в суботу. У його програмі:

  • О 15:00 — відкриття експозиції «Майстерня Бондаря» та екскурсія, після чого гостей запрошують на майстер-клас із виготовлення естампи з ліногравюр від Владислава Христенко.
  • З 16:00 до 17:00 розпочнеться перша частина лекції у форматі 15х4, де кожен із чотирьох лекторів по 15 хвилин говоритиме про війну, життя, сучасну зброю, тактичну медицину, літературу, демократії, мистецтво й Харків. Спілкуватимуться: Віктор Дворніков, Олександр Семченков, Ольга Бондар, Катерина Переверзєва.
  • З 17:15 до 18:15 виступатимуть Юлія Ніколаєвська, Костянтин Димарецький, Олександр Савчук та Ольга Щербакова.
  • О 18:30 показуватимуть та розповідатимуть історію виставки «Харків-Залізобітон».

На завершення події відвідувачі чекатиме «Світлий концерт» від Ігоря Чернявського та Станіслава Калініна.

  • Харківські музеї попри війну відкрили спільну експозицію.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.