В область надійшло 14 тисяч доз вакцини Comirnaty Tris від Pfizer, очікується більше 6 тисяч доз вакцини Janssen. На сьогодні регіон у достатній кількості забезпечений вакциною CoronaVac. 

«У Харкові можна щепитися в поліклініках, в області – в інших медичних установах. Можна отримати як першу чи другу дозу, так і бустерну або додаткову», – повідомив директор Департаменту охорони здоров’я ХОВА Максим Хаустов.  

Він зазначив, що технічна можливість внесення нової вакцини Comirnaty Tris до Електронної системи охорони здоров‘я і завантаження оновлених ковід-сертифікатів у «Дія» стане можливим з наступного тижня.

Також директор Департаменту розповів, що в Україні зараз переважають різновиди штаму «Омікрон». В Європі вже починається хвиля захворювання, тож кількість пацієнтів із коронавірусом може зрости і в нашому регіоні.

Більше того, голова Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Аданом Гебреїсус закликав уряди країн світу повернути масковий режим, оскільки кількість смертей від COVID продовжує постійно зростати.

Вакцинація від COVID-19 доступна в 169 пунктах щеплень міста Харкова та області, які діють в більшості закладів первинної медичної допомоги. У них можна отримати на вибір вакцину Pfizer або Coronavac.

Актуальні пункти щеплення постійно оновлюються та доступні за посиланням.