Це дозволить підтримати сім’ї з дітьми і попередити потрапляння дітей в соціальні заклади.

Харківщина стала першою з деокупованих областей, де реалізовують програму «Найкращий догляд для кожної дитини» із забезпечення сімейного догляду для дітей. Ця програма направлена на покращення умов життя сімей з дітьми та сімейних форм виховання. Про це повідомили на Урядовому порталі.

«Йдеться про забезпечення усіма необхідними послугами родин в пілотних громадах. Це дозволить підтримати сім’ї з дітьми і попередити потрапляння дітей в інституції. Цей досвід стане прикладом для багатьох областей України, де також знаходяться звільнені громади», – ідеться в повідомленні.

До програми входить навчання для соцпрацівників та направлення їх в громади регіону для підтримки вразливих сімей з дітьми.

Також за підтримки ЮНІСЕФ у Харківській області було відкрито регіональний мультифункціональний центр допомоги дітям.Голова представництва ЮНІСЕФ в Україні Марат Шахін наголосив, що те партнерство заради дітей, яке склалося у Харківській області, важливе не лише для дітей регіону, воно важливе для всіх дітей України.

Читати також:

  • У Харкові показали роботу центру психологічної допомоги дітям — фото.