У звільненому селищі Харківської області повністю відновили світло, регіон отримав 50 нових систем сповіщень, а фахівці КП Харківводоканал усунули 250 пошкоджень на водоводах.

У селі Базаліївка повністю відновлено електропостачання

Тут не було світла два місяці. Через бойові дії поблизу села були зруйновані опори та підстанції, пошкоджено лінії електропередачі. Фахівці «Харківобленерго» не мали змоги одразу розпочати відновлювальні роботи, оскільки російські військові залишили багато мін і розтяжок, які сапери мали знешкодити. 

Наразі село Базаліївка повністю забезпечне світлом, далі продовжать роботу у селі Коробочкине.

Відновлення світла в Базаліївці / kharkivoda.gov.ua

На Харківщині встановлять 50 нових систем сповіщення

 Це дозволить більш ефективно сповіщати людей про загрози обстрілів.

«Модернізація надважлива, адже ті системи сповіщення, що є зараз на Харківщині, – побудовані ще у 60-х роках. Оновлені системи оповіщення оснащені більш потужним двигуном та мають цифрові блоки керування. Що важливо: зможемо контролювати зв’язок з сиреною навіть при перебоях з електропостачанням», – зазначив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов.

Обладнання українського виробництва отримали від Міжнародного Комітету Червоного Хреста.

Ілюстративне зображення нових систем сповіщення / horodok.city

КП «Харківводоканал» з початку року усунули 250 пошкоджень на водоводах

Також облаштували 223 оглядових колодязі та відремонтували 66 водорозбірних колонок.

«Вчора районні бригади провели значний обсяг ремонтних робіт на водопровідних магістралях. Зокрема, складні пошкодження були локалізовані на вулицях Салтівське шосе і Танкопія. У зв’язку зі складною обстановкою, попередньо складаємо план дій з урахуванням всіх можливих факторів. Це дозволяє оперативно та якісно ліквідовувати аварійні ситуації будь-якої складності. Також належну увагу приділяємо проведенню профілактичних робіт на всіх об’єктах водопровідного господарства району», – підсумував начальник районної служби Павло Гладков.

Робота фахівців КП Харківводоканал / t.me/citykharkivua