Медіа про соціальні процеси на Харківщині Ґвара Медіа потрапило на Мапу рекомендованих медіа України.

Громадські організації «Детектор медіа» та «Інститут масової інформації» створили онлайн-карту, на якій позначено якісні журналістські проєкти по всій Україні.

Проєкт розробили з метою, щоб українці могли легко знайти відповідь на запитання «Що читати / дивитися?». Відтак на Мапу потрапили 142 українські ресурси, з них 101 онлайн-медіа, 24 радіо та 48 телеканалів. Ґвара Медіа увійшла в 11 рекомендованих медіа Харківської області.

Як виглядає Мапа рекомендованих медіа / Скриншот
Як виглядає Мапа рекомендованих медіа / Скриншот

Експерти оцінювали ЗМІ за такими критеріями:

  • прозорість медіавласності;
  • дотримання журналістських стандартів;
  • етичні принципи.

Журналісти Ґвара Медіа висвітлюють актуальні новини Харкова та області, знімають репортажі, розвивають фактчек-бот «Перевірка», фіксують воєнні злочини, мають спільноту та випускають журнал.

Читайте також

Раніше Ґвара Медіа увійшла до міжнародної мережі фактчекерів IFCN. В Україні цей статус мають лише троє учасників: VoxCheck, StopFake, а відтепер і Ґвара Медіа.

Аби творити медіа разом із читачами, ми розвиваємо Спільноту. Саме твій внесок допоможе нам купити бензин для поїздки у важкодоступні зони, ідентифікувати ще один підрозділ росіян, що атакували Харківщину, або ж зняти сюжет про мешканців міста. Долучайся!