Концерти гурту пройшли у Києві та Львові.

Харківський гурт «Курган & Agregat» за два живих виступи у Києві та Львові зібрав 1,625 мільйона гривень на потреби Збройних сил України. Про це повідомив один з учасників гурту Аміл Насіров.

До цього гурт та керівник фонду «Повернись живим» Тарас Чмут  за 7 донатів по 52 тисячі гривень на одній сцені виконали пісню «Уходиш» авторства «Курган & Agregat». Це відбулося під час благодійного стриму від «Підпільного стендапу», на якому збирали кошти для закупівлі рацій українським військовим. Тоді вони зібрали 364 тисячі гривень. 

А раніше, 29 липня, в Харкові пройшов благодійний концерт Курган і Agregat, метою було зібрати гроші на дрони для Сил спеціальних операцій. Під час нього гурт зібрав 2 мільйони гривень

Учасники гурту «Курган & Agregat» з перших днів повномасштабного вторгнення допомагають Збройним силам України та займаються активною волонтерською діяльністю.

Читайте також

  • Учасники гурту Аміль і Раміль Насірові отримали головні ролі у фільмі українського режисера Антоні Лукіча «Люксембург, Люксембург».
  • Як відбувалася прем’єра цього фільму в Харкові – фото.