Незалежна швейцарська організація Helvetas Swiss Intercooperation оголошує конкурс для громадських та благодійних організацій Харквіщини та Київщини, чиї проєкти спрямовані на врегулювання гуманітарної кризи в Україні.

Про це повідомили на сайті Гурт.

Гранти надаватимуть на відбудову, а саме: швидкий ремонт та покращення приватних житлових будинків, часткове відновлення комунальних закладів та покращення муніципальної інфраструктури, наприклад, бомбосховищ або ремонт закладів охорони здоров’я та освіти.

Також організація надаватиме адміністративну підтримку всім заявникам, які отримають гранти. Зокрема, з управління проєктами, моніторингом діяльності, бухгалтерським обліком та звітності.

У межах конкурсу виділять близько 17 мікрогрантів на суму від 150 000 грн до 400 000 грн кожен.

Як узяти участь у конкурсі?

Необхідно до 22 вересня 2023 року надіслати проєктні пропозиції на електронну адресу [email protected], з темою листа «Проєктна заявка «назва вашої організації» на участь у конкурсі мікрогрантів». Детальніше про оформлення заявки за посиланням.

Читайте також

  • Раніше розпочався конкурс на отримання грантів до мільйона гривень на підвищення енергоефективності бізнесу для підприємців із Харківської, Сумської та Чернігівської областей.