У селищі Коротичі, що в передмісті Харкова Фундація Олени Зеленської зведе будинок для багатодітної родини з Куп’янського району, яка через війну втратила свій дім.

Житло побудують у рамках проєкту «Адреса дитинства», у якому Фундація разом із міжнародними інвесторами та державою відбудовуватиме для дитячих будинків сімейного типу (ДБСТ) житло, яке в них забрала війна.

Оселю зведуть для родини Дрильчуків із вісьмома дітьми. Розмір ділянки, на якій розташовуватиметься дім 0,15 га, площа будинку складе 285,5 м2. Він буде повністю вмебльованим, інклюзивним, із незалежною енергосистемою та укриттям.

Як виглядатиме будинок / Фото: t.me/FirstLadyOfUkraine

Наразі Фундація обрала вже п’ять родин, яким відбудують житло. Нові будинки для внутрішньо переміщених сімей побудують також у Київській, Львівській, Івано-Франківській, Волинській та Закарпатській областях. 

  • Понад 7,5 тисяч переселенців зареєструвалися в Харківській області за останній місяць. Загалом на обліку у відділах соціального захисту населення перебувають 485,5 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Їх забезпечують соціальними виплатами, гуманітаркою та, за потреби, тимчасовим житлом. Так, понад чотири тисячі людей проживають в гуртожитках університетів та коледжів, а 460 — мешкають у санаторно-курортних закладах регіону.

Підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube та TikTok.