Понад 7,5 тисяч переселенців зареєструвалися в Харківській області за останній місяць. Загалом на обліку у відділах соціального захисту населення перебувають 485,5 тисяч внутрішньо переміщених осіб, зазначила заступниця начальника Харківської ОВА Віта Ковальська.

Переселенців забезпечують соціальними виплатами, гуманітаркою та, за потреби, тимчасовим житлом. Так, понад чотири тисячі людей проживають в гуртожитках університетів та коледжів, а 460 — мешкають у санаторно-курортних закладах регіону.

За перші місяці цього року, виплати отримали 292,5 тисячі сімей на суму 4,2 млрд грн. Загалом на обліку у відділах соціального захисту населення перебувають 485,5 тисяч внутрішньо переміщених осіб, з них 417,6 тисячі — зареєструвалися після 24 лютого 2022 року. Серед переселенців є 256 багатодітних сімей, 127 тисяч пенсіонерів та 87,2 тисячі дітей.

Наприкінці березня віцепрем’єр-міністерка України – міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук зазначала, що в Харківській області перебуває півмільйона ВПО.

Читати далі: Уряд схвалив Стратегію держполітики щодо ВПО до 2025 року.

Підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube та TikTok.