Фейк. Поліція Полтавщини створила шаблон вибачення для слухачів російської музики

Ігор Сум - 26 Травня 2024 | 15:02

В мережі поширили інформацію про те, що полтавські поліцейські створили зразок вибачення для тих, хто слухає російську музику. Чи дійсно це так — читайте у нашому матеріалі.

Що сталося?

Минулого місяця Телеграм-канал «Шейх Тамир» поширив (архів) інформацію про те, що на Полтавщині поліція нібито створила шаблон вибачення для тих, хто слухає російську музику.

Скриншот фейку з Телеграм-каналу "Шейх Тамир"

«Я щиро перепрошую перед громадянами України за те, що (дата, час) я слухав російську пісню (назва) виконавця (назва). Я перепрошую й обіцяю, що це більше ніколи не повториться. Я усвідомлюю тяжкість правопорушення і ту моральну шкоду і страждання, які завдав іншим громадянам України. Я засуджую російську агресію і готовий понести покарання за всією суворістю закону. Прошу вибачення у всіх, кого обурила ця ситуація» йдеться у зразку вибачення.

Факти – важливі. Долучайся до Спільноти видання Ґвара Медіа та підтримуй нас у протидії дезінформації

Аналіз

 Ми звернулися із запитом до Головного управління національної поліції в Полтавській області, з проханням підтвердити чи спростувати інформацію про те, чи поліція Полтавщини дійсно створювала зазначений зразок вибачення.

У відповідь, нам повідомили, що дана інформація є фейковою та не відповідає дійсності.

Спростування від полтавської поліції щодо фейку про шаблон вибачення за російську мову

Отже, зображення із шаблоном вибачення брехнею та фотофейком.

Висновок: фейк

Якщо ти знайшов помилку, виділи потрібний фрагмент та натисни Shift + Enter.