Фестиваль маркетингу 2020 відбудеться у жовтні цього року не як дводенна конференція, а як п’ятиденний цифровий захід з понад 80-ма сесіями.

Організатори фестивалю виділили п’ять ключових тем, знання яких допоможе у маркетинговій справі: розуміння тенденцій, забезпечення клієнтів, провідна стратегія змін і налаштувань та стимулювання відновлення і повернення до розвитку.

Учасникам будуть представлені живі і попередньо записані відеоуроки, а також контет за запитом слухачів. Вони зможуть побувати на маркетингових майстер-класах і дізнатися про можливості віртуальних мереж. Також будуть практичні заняття про те, як розвинути бренд.

Один із майстер-класів про творчу ефективність вестиме журнал Creative Review (CR).  Це буде день дискусій про відносини між клієнтом і агентством, процес створення ефективної команди і про критерії виміру творчої ефективновності. Також заплановано дискусію, у якій візьмуть участь провідні креативники і маркетологи та обговорять найбільші проблеми, що стоять перед галуззю.

Серед тих, хто увійшов до складу спікерів цього року, – засновник студії Uncommon Нільс Леонард, який був учасником у кулькох проєктах із короткого списку Design Week Awards 2020 року. Також матиме слово головний креативний директор Havas London Вікі Магуайр, яка очолює креативну групу в межах кампанії ООН «Народне місце». Інші спікери будуть оголошені найближчим часом.

Фестиваль маркетингу відбуватиметься впродовж 5–9 жовтня. Квитки вже доступні.

Теги:

#фестивалі #онлайн-подія #маркетинг