Фахівці «Харківобленерго» додатково перевірили стан електромереж у п’яти громадах району. Відповідні роботи проведено у 15 населених пунктах Малинівської, Чкаловської, Чугуївської, Новопокровської та Печенізької громад.

Про це повідомили в пресслужбі «Харківобленерго».

«Коли нам потрібно було відновити електропостачання одразу у багатьох селах та селищах, знеструмлених внаслідок бойових дій, ми ремонтували обладнання таким чином, щоб воно передавало електричну енергію, і споживачі якнайшвидше отримали світло. Зараз ми проводимо ретельний огляд мереж, щоб визначити ділянки, які найбільше постраждали через обстріли й потребують додаткової уваги наших спеціалістів. Десь повністю міняємо провід, десь встановлюємо нові електроопори. Виконання цих заходів має неабияке значення, особливо в осінньо-зимовий період, адже дуже впливає на якість та надійність електропостачання», — зазначив начальник Чугуївського РЕМ Андрій Семенов.

Робота енергетиків / Фото: пресслужба Харківобленерго

У Чугуївському районі заживлено всі населені пункти, які були знеструмлені внаслідок бойових дій, додали в компанії.

Читайте також

  • В Ізюмі під’єднали до мережі модульні котельні
  • На Харківщині до 90% будинків уже подали тепло. Загалом на Харківщині вже запустили в роботу 390 котелень та опалюється 728 об’єктів соціальної сфери, серед яких — 133 заклади охорони здоров’я.