Президент України надав звання Героїв України трьом полеглим бійцям 92 ОМБр ім. кошового отамана Івана Сірка та бойовому медику, про це розповіла пресслужба бригади.

Володимир Зеленський присвоїв звання Героїв України:

  • Івану Щоголеву, молодшому сержанту – розвіднику та засновнику Бешкетників Сірка,24 роки;
  • Олексію Миршавому, молодшому сержанту – піхотинцю, командиру ударно-штурмової групи,34 роки;
  • Євгену Храпку, сержанту – бойовому медику, засновнику одного з центрів підготовки медиків на базі НЦ «Десна», 37 років.
Молодший сержант Олексій Миршавий / Фото: Фейсбук 92 ОМБр

«Кожен з цих славних воїнів самовіддано боронив країну, не жаліючи сил та здоров’я. Вони достойні вищих нагород. Пам’ять про них житиме вічно у наших серцях», — йдеться у повідомленні.

Сержант та бойовий медик Євген Храпко / Фото: Фейсбук 92 ОМБр

Євген Храпко був інженером симуляційного центру медичного факультету Каразінського університету, інструктором 92-ої окремої механізованої бригади. Бойовий медик загинув на фронті під час виконання завдання 11 червня 2022 року.

Молодший сержант Іван Щоголев / Фото: Фейсбук 92 ОМБр

Читайте ще

Харків попрощався з молодшим лейтенантом Дмитром Лисенком. Останні роки перед війною Дмитро жив у Харкові та працював розробником в українській ІТ-компанії Gotoinc. Військовому було 29 років.

Аби творити медіа разом із читачами, ми розвиваємо Спільноту. Саме твій внесок допоможе нам купити бензин для поїздки у важкодоступні зони, ідентифікувати ще один підрозділ росіян, що атакували Харківщину, або ж зняти сюжет про мешканців міста. Долучайся!